Тикет на денот е-Спорт (02.03.2021)

И денеска очекуваме два одлични натпревари во CS:GO, кои ќе ви ги предложиме во тикетот од е-Спорт, а посебно возбудлив се очекува да биде натпреварот меѓу Endpoint и HAVU.

Copenhagen Flames – GODSENT – 1 @ 2.37 во Bet365

Copenhagen Flames победи на последните две од три средби, и тоа против Tricked и Onyx, додека загуби само од одличниот sAw, за разлика од нивниот ривал, GODSENT кој беше поразен од Sinners и Gambit, Но славеше против Izako Boars. Последниот меѓусебен дуел го доби GODSENT, но желбата за одмазда е јасна и наш предлог е 1 со коефициент 2.37 во Bet365.

Endpoint – HAVU – 2 @ 1.44 во 22Bet

Ова се две одлични екипи кои се наоѓаат во одлична форма.  Endpoint ги доби последните две од три пресметки. Од нив беше поуспешен само Virtus.pro, а потоа EndPoint ги порази Trident и Audacity, додека HAVU славеше против MIBR, Lilmix и Copenhagen Flames. Во меѓусебни средби води HAVU со 4-2, па затоа ние предлагаме 2 со коефициент 1.44 во 22Bet.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet3653.41

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*