Натпревар со драстичен пад на коефициентот (01.03.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската Премиер лига 2 кој бележи пад на коефициентот за победа на аутсајдерот.

Кристал Палас У23 – Лидс У23 – 2 @ 1.43 во Bet365

Почетната вредност за победа на Лидс У23 беше 1.81, а во моментов бележи пад од скоро 21% и се плаќа со квота 1.43 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*