Тикет на денот (недела, 28.02.2021)

тикет на денот

Неделата е секогаш одличен ден за да се изигра тикет. Понудата е огромна, а ако се уште не се одлучиле што да типувате, ова е нашиот предлог тикет за вас.

Марсеј – Лион – ГГ3+ @ 2.15 во 1xBet

Дуел на две амбициозни екипи. Марсеј некако делува како да е во криза, па тоа им се одрази со пад на табелата и заостаток зад екипите кои ќе патуваат во Европа, но рано е да им се пресуди со оглед на тоа што има уште многу до крајот. Лион од друга страна конечно после подолг период е во трка за титула. Игра фантастично и сосема заслужено се наоѓаат на второто место. Овде очекуваме екстра ефикасен натпревар и предлагаме ГГ3+ со квота 2.15 во 1xBet.

Наполи – Беневенто – 1/1 @ 2.10 во Bet365

Наполи во последните пет натпревари запиша две победи и дури три порази, па тоа јасно укажува дека не е оној истиот тим од пред неколку години кога беше „рамо до рамо“ со најголемите клубови од Италија. Беневенто освен сигурен опстанок и не сака ништо друго, па очекуваме тие ниски амбиции да ги искористи Наполи и без поголеми проблеми да победи на овој натпревар. Наш предлог е 1/1 со квота 2.10 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.52

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*