Тикет на денот (сабота, 27.02.2021)

тикет на денот

Денешната понуда е фантастична, а ние сме тука за да ви помогнеме при изборот на натпревари за вашиот тикет. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Лајпциг – Менхенгладбах – 3+ @ 1.80 во Betwinner

Овде имаме дуел на два германски претставници во ЛШ, барем така е во моментов иако резултатите од првите натпревари не им одат во прилог. Лајпциг е во игра за титула во Бундеслигата, но и за титула во Купот. Менхегнладбах потфрли со резултатите во последно време, но сепак се уште имаат шанси за да изборат пласман во Европа и следната сезона. Овде очекуваме ефикасен натпревар и предлагаме 3+ со квота 1.80 во Betwinner.

Лидс – Астон Вила – 1 @ 2.25 во Bet365

Лидс во последниот натпревар изигра фантастично против Саутемптон и победи со високи 3-0, па тоа сметаме дека е доволен показател за почеток на една одлична серија. И покрај тоа што Астон Вила зад себе има добри резултати и супер пласман, Лидс важи за благ фаворит на овој натпревар кој без поголеми проблеми според нас би ја оправдал таа улога. Ние предлагаме 1 со квота 2.25 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.05

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*