Тикет на денот (среда, 24.02.2021)

тикет на денот

Оваа среда изобилува со натпревари, па се надеваме дека ние ќе го направиме вистинскиот избор кога станува збор за тикетот на денот. Ова е нашиот предлог.

Тотенхем – Волфсбергер – 1/1 @ 1.85 во 1xBet

Тотенхем скоро и да си ја заврши работата во првиот натпревар против Австријците ги победи со убедливи 4-1, па сега во овој натпревар влегуваат малку порелаксирано. Од друга страна Волфсбергер и немаше некои големи амбиции за ова натпреварување, а самиот пласман во нокаут фазата од ЛЕ за нив беше голем успех. Како и да е, колку и да игра релаксирано домаќините, очекуваме доминација за нив и предлагаме 1/1 со квота 1.85 во 1xBet.

Барселона – Елче – 1/1&4+ @ 2.65 во Bet365

Барса во минатото коло направи тотално неочекуван кикс каде што не успеа да го победи двојно послабиот Кадиз и на тој начин не успеа да се доближе до лидерот на табелата, тимот на Атлетико Мадрид. Елче е во црвената зона и важат за фаворити за елиминација, а искрено на овој натпревар тешко дека ќе земат бодови. Ние очекуваме 1/1&4+ со квота 2.65 вo Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.90

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*