Тикет на денот (понеделник, 08.02.2021)

тикет на денот

Денешниот ден е за мала пауза во однос на понудата, но натпревари има сосема доволно за да се состави тикет и овој понеделник.

Лидс – Кристал Палас – 1Х&ГГ @ 2.02 во 1xBet

Веруваме дека не очекува добра забава во овој натпревар. Лидс е вистинско освежување на Премиер лигата и секој нивни натпревар е вистинска драма за љубилите на фудбалот. Лидс ги победи или барем ги намачи скоро сите фаворити, а исто така знаеше и пријатно да не изненади во натпреварите каде што се очекуваше победа. Палас врза две победи и се пресели во златанта средина што е и нивна главна цел. Наш предлог е двојна шанса и најмалку по еден гол на двете страни. Коефициентот за 1Х&ГГ во 1xBet изнесува 2.02.

Дизелдорф – Холштејн Кил – Т22+ @ 2.50 во Bet365

Последниот натпревар од 20-то коло на Цвајт ќе се игра во Дизелдорф. Домашната Фортуна го дочекува тимот на Холштејн Кил, тимот кој има амбиции за следната сезона да игра во Бундеслигата. Тоа го сакаат и домаќините, но мора барем уште една сезона да поминат во Цвајт кога веќе дозволија да испаднат минатата година. Можеби и Фортуна можеше да се приклучи во борбата за врвот, но немаат победа на последните три натпревари. Холштејн Кил направи многу оваа сезона. Во Цвајт се натретото место, а од купот успеаа да го елиминираат Баерн Минхен. Наш предлог за овој дуел е Т22+ со квота 2.50 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 5.05

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*