Натпревар со драстичен пад на коефициентот (07.02.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од шпанската сегунда Б дивизија – група 1.

Ферол – Саламанка – 2 @ 3.58 во Bet365

Почетната вредност за победа на Саламанка беше 4.88, а во моментов бележи пад од скоро 27% и се плаќа со квота 3.58 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*