Натпревар со драстичен пад на коефициентот (04.02.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Премиер лигата на Саудиска Арабија кој бележи огромен пад на коефициентот за победа на аутсајдерот.

Ал Итихад – Ал Фатех – 2 @ 3.37 во Bet365

Почетната вредност за победа на Ал Фатех беше 4.44, а во моментов бележи пад од скоро 24% и се плаќа со квота 3.37 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*