Натпревар со драстичен пад на коефициентот (27.01.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија со пад на коефициенти ќе ви претставиме натпревар од Премиер лигата на Малта.

Валета – Хамрун – 1 @ 2.93 во Bet365

Почетната вредност за победа на Валета беше 4.23, а во моментов бележи пад од скоро 31% и се плаќа со квота 2.93 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*