Натпревар со драстичен пад на коефициентот (16.01.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Премиер лигата на Малта кој бележи огромен пад на коефициентот за победа на аутсајдерот.

Балзан – Тарксиен – 2 @ 3.38 во Bet365

Почетната вредност за победа на Тарксиен беше 4.42, а во моментов бележи пад од скоро 24% и се плаќа со квота 3.38 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*