Тикет на денот (четврток, 07.01.2021)

тикет на денот

Денес православните го слават Божик, па најпрво сакаме да ви го честитаме овој празник и се надеваме дека ќе бидеме добитни.

Национал – Спортинг – 2/2 @ 2.35  во 1xBet

Национал игра доста променливо цела сезона, па затоа и оправдано се наоѓаат на средината на табелата. После три порази, во последното коло успеаа да ја прекинат таа серија и да запишат победа против Тондела. Од друга страна Спортинг е лидер на табелата и веруваме дека сакаат да се задржат што повеќе таму, по можност и да завршат тука. Очекуваме доминација на гостите и предлагаме 2/2 со квота 2.35 во 1xBet.

Атромитос – ПАОК – 2 @ 1.75 во Bet365

Домаќините влегоа во една прилично лоша серија, па останаа на долниот дел од табелата, но добар е податокот што имаат еден натпревар помалку изиграно, па тоа може без поголеми проблеми да ги одведе на посакуваните позиции. ПАОК некако потфрли оваа сезона и повторно Олимпијакос си создаде одлична предност. Како и да е, гостите се фаворит и предлагаме победа за нив. Коефициентот за 2 во Bet365 изнесува 1.75.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.11

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*