Специјал тикет за натпреварот Њукасл – Ливерпул

специјал тикет

Без застој се игра во англиската Премиер лига, па денес повторно ги имаме на „менито“ за обложување. Њукасл игра доста променливо, но Ливерпул е лидер на табелата.

Сепак во последното коло направи неочекуван кикс и ремизираше против ВБА, па сега време е да ја поправат грешката.

Ние за вечерашниот дуел составивме специјал тикет во Bet365 со повеќе типови само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 9, а нашиот избор е:

  • 2/2
  • Повеќе од 3.5 голови на натпреварот
  • Повеќе голови во прво полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*