Специјал тикет за натпреварот Ерменија – Македонија

специјал тикет

Денес е последното коло од второто издание на Лигата на нации, па на „менито“ имаме многу натпревари.

Во еден од тие многу дуели ќе се натпреварува и нашата македонска репрезентација против селекцијата на Ерменија, па по тој повод составивме специјал тикет во Bet365.

Вкупниот коефициент е 29, а нашиот избор е:

  • Х-2
  • ГГ
  • Повеќе од 5.5 картони на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*