Специјал тикет за натпреварот Грузија – Македонија

специјал тикет

Денес на програмата ги имаме финалињата од Лигата на нации кои ќе одлучат кои репрезнтации ќе патуваат на европското првенство.

Во едното финале игра и нашата репрезентација Македонија, па по тој повод составивме специјал тикет во Bet365 со повеќе типови само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 29, а нашиот избор е:

  • 2/2
  • Пандев да постигне гол
  • Повеќе голови во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*