Bet365 фантастична понуда за добредојде: Добијте 25 ЕВРА без никакви услови за повлекување!

Постојат безброј онлајн обложувалници и сите тие си имаат свои предности и недостатоци, но дефинитивно дефиниција за совршенство е обложувалницата на Bet365.

Како и другите обложувалници, така и Bet365 има бонус понуда за сите нови играчи, поточно за играчите кои ќе направат депозит за прв пат.

Бонусот е во вредност од 100% до 25 евра на вашиот прв депозит, а се што треба да направите е:

  1. Регистрирајте се на Bet365 ТУКА
  2. Направете депозит од најмалку 5 евра
  3. Добијте бесплатни средства за обложување во вредност од 100% на вашиот депозит

Што е толку добро во оваа промоција?

Значи откако ќе направите депозит вие сте квалификувани за бесплатните кредити. Ве советуваме да го искористите максимумот и да направите депозит од 25 евра, па во тој случај ви следуваат додатни 25 евра. Откако ќе го направите депозитот и ќе се обложите со него, бесплатните средства се активираат, па после завршетокот на облогот тие ви стануваат достапни без разлика на исходот.

Откако ќе ги добиете, на вашата бонус сметка имате 25 евра кои ги играте за што сакате и на колку сакате.

Пример: Се обложувате со бесплатните 25 евра на 3 коефициент и вашата добивка изнесува 75 евра. Доколку облогот е добитен, бесплатните кредити се одземаат и ви останува достапна само добивката од 50 евра. Тие 50 евра НЕ ПОДЛЕЖАТ на никакви услови и правила за користење, па можете одма да направите повлекување.

Чекор по чекор како да се регистрирате во Bet365

Регистрацијата е доста едноставна и лесна. Најпрво кликнете ТУКА и внесете ги вашите лични податоци. Внимавајте на тоа да бидат точни бидејќи покасно ќе ви треба верификација која доколку имате минимална грешка може да биде невалидна.

Избирате држава, а потоа име, презиме, датум на раѓање, е-маил, телефонски број.

регистрација на bet365
Регистрација на bet365 обложувалница

Веднаш потоа избирате како сакате да ги добивате вашите понуди…

Изберете ги начините кои вам ви одговараат најмногу како е-маил, телефон, пораки на сметката и сл.

Потоа следуваат адресата, градот и поштенскиот код. (Полињата со Optional не се задолжителни и немора да ги пополнувате).

Изберете корисничко име и пасворд, а потоа потврдете го пасвордот.

Four Digit Security Number е тоа што многу корисници не го сфаќаат сериозно. Овој број треба да го изберете сами и да содржи четири цифри. Тој ќе ви биде за внатрешна употреба, односно кога ќе ги контактирате службите со корисници ќе ви биде побаран овој број. Внимавајте да не го заборавите, бидејќи следува комплициран процес за враќање на истиот.

регистрација на bet365
Регистрација на bet365 обложувалница – дополнителни информации

За крај изберете ја временската зона (доколку сте во МКД останува СЕТ), форма на коефициенти (останува децимал) и бонус полето го оставате празно доколку немате бонус код. Кликнувате Join Now и вие веќе сте корисник на bet365.

Како да го верификувам налогот на bet365?

Oткако се регистриравте потребна е верификација на сметката или налогот на bet365. Потребни ви се два лични документи како лична карта, пасош или возачка дозвола, а ако немате два документи, тогаш ќе мора да барате документ од банка или документ од струја, вода и сл. каде што ќе може да ја потврдите вашата адреса. (сметката мора да биде на ваше име)

Во менито избирате Members, а потоа My Account и Know Your Customer.

верификација на налог на bet365
Верификација на налог на bet365

Таму имате опција за прикажување на вашите документи од предната и задната страна. Нашата пракса вели дека за најмногу до 24 часа во работен ден вашата сметка ќе биде верифицирана, а неретко се случува да биде средена и за неколку часа.

Како можам да уплатам средства на bet365?

Постојат многу начини за депозит во bet365 како што се кредитни и дебитни картички, Skrill, Neteller и банкарски трансфер. Банкарскиот трансфер го исклучуваме од употреба бидејќи провизиите се екстремно високи, а времето на процесирање трае и до неколку дена. Наједноставно е да користите кредитни или дебитни картички од NLB банка и Стопанска Банка а.д Битола. Процесот за депозит е едноставен. Кликнете Deposit веднаш под вашето корисничко име и ќе ви се отвори прозорецот подолу на сликата.

Уплата на средства на bet365
Уплата на средства на bet365 обложувалница

Избирате метод и валута. Потоа го внесувате 16 цифрениот број на картичката и име презиме од сопственикот (мора да е лично ваша картичката), а потоа задолжително го внесувате датумот на истекување. Во Card Security Number внесете ги трите задни бројки и вредноста на тоа колку сакате да депозирете (5 евра најмалку). Во депозит лимит може да внесете колку пари сакате максимално да депозирате во одреден временски период.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*