Натпревар со драстичен пад на коефициентот (22.10.2020)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од лигата на Саудиска Арабија.

Ал Тавон – Ал Насер – 1 @ 2.31

Почетната вредност за победа на Ал Тавон беше 3.90, а во моментов бележи пад од скоро 41% и се плаќа со квота 2.31 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*