Ефикасен натпревар во Австрија за наплата на супер квота

традиција

Денес од 18:30 во рамките на австриската втора лига се сретнуваат екипите на Австрија II и Хорн.

Aвстрија II се наоѓа на 13-то место со вкупно 1 бода и учинок од 1 реми и 2 порази.

Хорн е на 14-то место со вкупно 1 бод и ист учинок од 1 реми и 2 порази како и неговиот денешен ривал.

Овие две екипи кога ќе се сретнат меѓусебе воопшто не се штедат на голови, односно ГГ3+ е добитен типот на последните шест меѓусебни дуели, па се надеваме дека и денес ќе биде така.

Наш предлог:

ГГ3+ @ 1.80 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*