Натпревар со драстичен пад на коефициентот (03.09.2020)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од египетската Премиер лига кој бележи огромен пад на коефициентот за победа на аутсајдерот.

Танта – Ал Итихад – 1 @ 4.50 во Bet365

Почетната вредност за победа на Танта беше 7.50, а во моментов бележи пад од скоро 40% и се плаќа со квота 4.50 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*