Тикет на денот е-Спорт (23.07.2020)

CR4ZY – Quincy Crew – 2 @ 1.14 во Bet365

CR4ZY запиша два порази во последните шест меча, додека Quincy Crew е многу подобар со четири победи на последните шест натпревари. Во меѓусебните средби овие екипи се сретнале шест пати, а поуспешен е Quincy Crew со четири победи. Наш предлог е 2 со коефициент 1.14 во Bet365.

Midas Club – Thunder Predator – 2 @ 1.25 во 1xBet

Thunder Predator победи четири пати на последните пет меча, додека Midas Club има три триумфи. Меѓусебе овие тимови одиграа шест дуели, а четири пати победи Thunder Predator. Ние предлагаме 2 со коефициент 1.25 во 1xBet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*