Тикет на денот (понеделник, 29.06.2020)

тикет на денот

Денес не очекува нешто послаба понуда, но сепак ние ќе ви составиме тикет за денес и тоа не обичен, туку добитен :).

Специја – Пиза – 1 @ 1.91 во 1xBet

Двете екипи добро играа во продолжението од Серија Б, па домаќините забележаа две победи, додека гостите запишаа победа и пораз. Специја се наоѓа на третото место и само еден бод ги дели од второпласираниот Кротоне, па имаат реални шанси за директен пласман во Серија А. Што се однесува до Пиза, тие ремизираа со Салренитана и ја победија Пескара. Овде предлагаме победа за домаќините, а коефициентот за 1 во 1xBet изнесува 1.91.

Сарагоса – Хуеска – ГГ3+ @ 2.48 во Bet365

Големо дерби се игра во шпанската Сегунда. Домаќините сакаат да се вратат во Ла Лига, играат добро цел сезона и сега се на второто место со само еден бод помалку од лидерот Кадиз, па со победа би можеле да ја преземат лидерската позиција. Хуеска и тие се на врвот на табелата и лесно може да се вклучат во борбата за директен пласман во шпанската елита. Овде очекуваме ГГ3+ со квота 2.48 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.74

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*