Тикет на денот (понеделник, 24.02.2020)

тикет на денот

Понеделник е денот кој треба да ни послужи за „вадење“ од изминатиот викенд, па за денес ние решивме да ви претставиме супер – дабл.

Жил Висенте – Бенфика – 2/2 @ 2.30 во 1xBet

Домаќините оваа сезона искрено и немаат големи очекувања, односно нивната главна цел е да обезбедат навремен опстанок во португалската елитна фудбалска лига. Од друга страна Бенфика врза два порази, но и покрај тоа се се уште се главни фаворити за титула. Овде сметаме дека грешката од двата изминати натпревари ќе ја поправат и ќе доминираат на теренот. Наш предлог е 2/2 со квота 2.30 во 1xBet.

Ливерпул – Вест Хем – 4+ @ 2.05 во Bet365

Ливерпул ја игра сезоната од соништата оваа година. Имено, овој клуб се уште не знае за пораз во Премиер Лига, а самото по себе тоа е голем успех за еден премиерлигашки тим. Вест Хем се наоѓа во црвената зона, но има и големи шанси за опстанок. Овде веруваме дека бодови нема да земи, бидејќи Ливерпул е огромен фаворит. Наш предлог за овој дуел е 4+ со квота 2.05 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 4.72

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*