Bet365 нуди бесплатни средства за обложување во живо на Атлетико Мадрид – Ливерпул!

Постојат многу онлајн обложувалници, но само една може да ја наречем „број 1“. Имено, станува збор за обложувалницата на Bet365 која нуди најразлични промоции и бонуси.

Овој пат, на тапет им е дуелот помеѓу Атлетико Мадрид и Ливерпул. Сите корисници кои ќе се обложат на овој натпревар пред да започне, добиваат исто толку пари за обложување во живо на истиот натпревар најмногу до 50 евра.

Се што треба да направите е:

  • Да сте регистрирани на Bet365
  • Да се обложите на натпреварот Атлетико Мадрид – Ливерпул
  • Да го искористите бонусот за обложување во живо

Услови и правила за користење

  • Само корисниците кои добиле е-маил се квалификувани за оваа понуда
  • Бесплатните средства може да ги искористите за обложување во живо на натпреварот Атлетико Мадрид – Ливерпул

НАПОМЕНА:

Сите кои немате се уште регистрирано сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и за почеток да си добиете 25 евра бесплатни средства за обложување без никакви услови и правила за исполнување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*