Тикет на денот (понеделник, 20.01.2020)

тикет на денот

За денес во рамктие на тикетот на денот ви спремивме два прелази, бидејќи и нема некој посебен избор, барем што се однесува до фудбалот.

Аталанта – СПАЛ – 1/1 @ 1.62 во 1xBet

Екипата од Бергамо пропушти голема прилика да го победи Интер на Меаца, имаа пенал на 1-1 во финишот, но за жал Хандановиќ одлично интервенираше. Пред тој натпревар, Аталанта беше во одлична форма. СПАЛ има за задача да обезбеди само навремен опстанок, но искрено овде и нема некои големи шанси за бодови, бидејќи Аталанта нема да им го дозволи тоа. Предлагаме 1/1 со квота 1.62 во 1xBet.

ВБА – Стоук – 1/1 @ 3.00 во Bet365

Екипата од Бирмингем е се уште на првото место на табелата од англискиот Чемпионшип и покрај тоа што во последните пет натпревари остана без победа. Потполно неочекувано стигна криза во екипата на ВБА и тоа кога стекнаа одлична предност, но сета среќа што и нивниот конкурент Лидс потфрли во последно време. Стоук игра доста променливо. Амбиците им се насочени кон опстанок, но овде нов неуспех на ВБА би било катастрофа. Типуваме 1/1 со квота 3.00 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.86

Be the first to comment

Leave a Reply