ТИП НА ДЕНОТ: (10.01.2020,20:45) РЕН – МАРСЕЈ

СУДИР НА ОДЛИЧНА ФОРМА

Франција, Лига 1, 10.01.2020: Рен – Марсеј ТИП ГГ

Резултат: 0-1

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Рен и Марсеј од рамките на француската Лига 1. Рен оваа сезона игра одлично и се наоѓа на супер третата позиција која на крајот на сезоната носи квалификации за ЛШ. Од друга страна Марсеј е второпласиран и нивната главна цел е да обезбедат пласман во најелитното фудбалско натпреварување. Овде имаме дуел на две екипи кои играат одлично и се во одлична форма. Наш предлог е ГГ а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.80.

УСПЕШНОСТ ЈАНУАРИ 5/9

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*