Што се уплаќа денес? (06.12.2019)

што се уплаќа денес

Денес на „менито“ имаме многу натпревари, но за вас го издвоивме дуелот кој има најголема уплата досега.

Виљареал – Атлетико Мадрид – 2 @ 2.28

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 67.368 евра. За победа на Виљареал уплатени се 5.744 евра, за реми 12.983 евра, додека останатите 48.641 евро се уплатени за победа на Атлетико Мадрид.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*