ТИП НА ДЕНОТ: (14.11.2019,20:45) ЧЕШКА – КОСОВО

Квалификациски натпревар за ЕУРО 2020, 14.11.2019: Чешка – Косово ТИП 1

Чешка се наоѓа на второто место во групата па сега ја очекува дуел со директниот конкурент. После победата над Англија, оваа селекција е со голема самодоверба и сигурно ќе сака пред своите навивачи со победа да го завери пласманот на ЕП. Косово одлично ги игра обвие квалификации и е на чекор од историски пласман на ЕУРО. Ова за нив е клучен натпревар, но мораат да победат за да го освојат второто место во групата, а за тоа ќе им биде потребен подвиг. Нашиот предлог е Тип 1, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент 1.70

УСПЕШНОСТ НОЕМВРИ 10/13

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*