Тикет на денот (вторник, 12.11.2019)

тикет на денот

Денешната понуда за обложување е катастрофална. Има некои натпревари од англиските Купови, но тие екипи играат со резервните тимови. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Џојвил – Хартлпул – ГГ3+ @ 2.23 во 1xBet

Ова е натпревар од англискиот ФА Куп, а требаше да се игра за време на викендот. Инаку, овие екипи се ривали во англиската конференција, петтиот ранг на натпреварување, а се сретнаа пред месец дена, кога Хартлпул славеше како домаќин. На табелата подобро стои Џојвил кој е на одличното второ место со само еден бод зад Бромли, но и натпревар помалку. Овде го избегнуваме конечниот тип и предлагаме ГГ3+ во 1xBet со квота 2.23.

Анан – Брешин – 1/1 @ 2.500 во Bet365

Во заостанатиот натпревар од 10-то коло на шкотската Лига 2 екипата на Анан го дочекува претпоследниот Брешин. Не обрнувавме внимание многу на шкотската лига, но слабата понуда си го направи своето. Домаќинот е просечен тим и се наоѓа на средината на таббелата, но во претходните три кола има две победи. Да не филозофираме, очекуваме доминација на Анан и предлагаме 1/1 со квота 2.50 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 5.57

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*