Тикет на денот (понеделник, 14.10.2019)

тикет на денот

Овој понеделник повторно започуваме со репрезентациите кои се борат за пласман на ЕУРО 2020. Ова е нашиот предлог тикет.

Литванија – Србија – 4+ @ 2.85 во 1xBet

Литванците немаат големи амбиции за ова натпреварување, а искрено и немаат ни тим да го постигнат тоа. Од друга страна од Србите сме изненадени, бидејќи очекувавме да ги видиме на врвот на табелата, но за жал тоа не се случи. Овде предлагаме голови и тоа најмалку 4. Коефициентот за 4+ во 1xBet изнесува 2.85.

Одеволд – Твикерс – 3+ @ 1.95 во Bet365

На шведскиот фудбал му се ближи крајот за оваа сезона, па последен дуел од 27-то коло е борбата помеѓу Одеволд и Твикерс. Овде домаќините имаат поголема потреба за бодови, но формата на гостите воопшто не е за потценување. Ние решивме да го избенеме конечниот тип и да ви предложиме 3+. За тоа Bet365 нуди квота 1.95.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 5.56

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*