Тикет на денот (понеделник, 09.09.2019)

тикет на денот

Само уште два дена ќе ги имаме на менито натпреварите од квалификациите за Еуро 2020, а потоа следи паузата од два дена и веќе започнуваат првенствата. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Полска – Австрија – ГГ3+ @ 2.56 во 1xBet

После поразот на Полска во СЛовенија, ситуацијата во оваа група се искомплицира. ВО игра се вклучија Австријците, Словенците, Израелците и Македонците. Најголеми шанси и понатаму има Полска, но само еден неуспех може да им зададе големи проблеми. Австраија многу лошо започна, но веднаш потоа го подобри скорот. Ова за нив може да биде пресуден натпревар. Наш предлог е ГГ3+ со квота 2.56 во 1xBet.

Летонија – Македонија – 2 @ 1.66 во Bet365

Домашната селекција е најслабаа во оваа група и се  сомневаме дека ќе освои некој бод до крајот на квалификациите. Македонија успеа да остане непоразен во Израел, а тоа им дава шанси дека можат да стигнат до второто место во групата. За да ја сочуваат надежта за поволен епилог, мора да победат на овој дуел. Наш предлог е победа за Македонија со коефициент од 1.66 во Bеt365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.25

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*