ТИП НА ДЕНОТ: (11.08.2019,16:45) УТРЕХТ – ЦВОЛЕ

УТРЕХТ ПРОДОЛЖУВА СО УШТЕ ЕДНА ПОБЕДА

Холандија, Прва лига, 11.08.2019: Утрехт – Цволе ТИП 1

Резултат: 

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Утрехт и Цволе од рамките на холандската прва лига. Домаќините започнаа со победа во домашното првенство, но за жал во европските квалификации беа елиминирани. Цволе од друга страна го запиша првиот натпревар како пораз, а веруваме ништо подобро не го очекува ниту на овој дуел. Наш предлог е победа за домаќините, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.53.

УСПЕШНОСТ АВГУСТ: 5/9

УТРЕХТ – ЦВОЛЕ 1 
Регистрирај се за БОНУС во 1xBet ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*