Тикет на денот (недела, 11.08.2019)

тикет на денот

Започнаа многу лиги, а тука се и Премиер Лигата и Франција 1, па како што изминува времето понудата ќе биде се поголема и поголема.

Манчестер Јунајтед – Челзи – ГГ @ 1.80 во 1xBet

Веќе во првото коло од англиската Премиер Лига имаме големо дерби. Домаќините се во одлична форма и за време на паузата изиграа доста натпревари, а интересно е тоа што на сите од нив победија. Челзи исто така имаше одличен период зад себе, па формата воопшто не им е за потценување. Овде очекуваме отворен натпревар и по еден гол на двете страни. Коефициентот за тоа во 1xBet изнесува 1.80.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Бодо – Викинг – 1/1 @ 2.25 во Bet365

Бодо е еден од поголемите фаворити за титула оваа година во Норвешка. Тие заостануваат -4 бода од лидерот Молде, но имаат и два натпревари помалку. Доколку победат овде ќе бидат се поблиску до лидерот. Викинг игра доста променливо, па не е ни чудно што се наоѓаат на средината на табелата. Наш предлог за овој дуел е 1/1 со коефициент од 2.25 во Bet365.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.05

Be the first to comment

Leave a Reply