Тикет на денот (сабота, 10.08.2019)

тикет на денот

Конечно саботата наликува на сабота каква што треба да биде. Започнува Премиер лигата, а освен нив на терен ќе истрчаат и играчи од другите лиги…

Toтенхем – Aстон Вила – 1/1 @ 1.90 во 1xBet

Тотенхем оваа сезона има големи амбиции, па веруваме дека ќе започнат со победа. Астон Вила ни доаѓа од понизок ранг и колку и да се спремни сметаме дека Тотенхем има предност. За време на паузата и двете екипи изиграа доста натпревари, па може да кажеме дека се во одлична форма. Според нас Тотенхем е апсолутен фаворит и очекуваме нивна доминација. Типуваме 1/1 со коефициент од 1.90 во 1xBet.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Сигма – Карвина – 1/1 @ 2.50 во Bet365

Сигма игра доста шарено во овие четири кола и нивниот скор е две победи и два порази. Засега се наоѓаат на 7-та позиција, а нивната цел за оваа сезона е да завршат во првите шест екипи на табелата. Карвина од друга страна игра катастрофално и веруваме дека лошата серија нема да ја прекинат сега. Наш предлог е 1/1 со коефициент од 2.50 во Bet365.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.75

Be the first to comment

Leave a Reply