Тикет на денот (среда, 07.08.2019)

тикет на денот

Денес не очекува вториот дел од натпреварите од третото коло за квалификациите за ЛШ, а ова е нашиот тикет за денес.

Марибор – Розенброг – 1 @ 2.50 вo 1xBet

Верувале или не, Марибор се уште нема победа во словенечката лига, а веќе се изиграа четири кола. Заостануваат зад водечката Олимпија веќе седум бода, а тоа и не е баш кој знае колку наивно. Норвешкиот шампион во втората рунда го елиминираше искусниот БАТЕ после поразот во Борисов од 2-1. Меѓутоа Розенборг не игра како што замислувавме во домашното првенство, но нивната лгиа е веќе на половина. Според нас, Марибор е поблиску до победа и типуваме 1 со коефициент од 2.15 во 1xBet.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Базел – Ласк – 3+ @ 1.65 во Bet365

Швајцарскиот вицешампион направи изненадување во минатото коло кога го елиминираше ПСВ. Тоа беа два одлични натпревари, а Базел помина благодарение на голот повеќе во готи. Австријците започнуваат сега, но станува збор за искусна екипа. Минатата сезона беа елиминирани од Бешикташ така што примија гол во судиската надокнада. Ние се одлучивме да типуваме на голови, а нашиот предлог е 3+ со квота од 1.65 во Bet365.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.12

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*