ТИП НА ДЕНОТ: (30.07.2019,20:00) БАЗЕЛ – ПСВ

ОТВОРЕН РЕВАНШ НАТПРЕВАР

Меѓународен, ЛШ, 30.07.2019: Базел – ПСВ  ТИП ГГ

Резултат: 2-1

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Базел и ПСВ од рамките на квалификациите за ЛШ. Во првиот натпревар ПСВ беше подобар и запиша резултат од 3-2, па со предност влегува во овој натпревар. Сепак Базел важи за тим кој се бори, па веруваме дека нема со лесно да се предаде. Овде решивме да го избегнеме конечниот тип и да типуваме на голови.  Наш предлог е ГГ, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.45.

УСПЕШНОСТ ЈУЛИ: 18/29

БАЗЕЛ – ПСВ ГГ
Регистрирај се за БОНУС во 1xBet ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*