Специјал тикет за натпреварот Славија Прага – Сигма – коефициент 9

специјал тикет

Денес од 19:00 во рамките на 3-то коло од чешката прва лига се сретнуваат екипите на Славија Прага и Сигма Оломук.

Славија Прага одлично започна оваа сезона и запиша две победи, додека Сигма потфрли во првото коло и запиша пораз, но во второто коло ја поправи грешката и триумфираше против Злин.

Иако домаќините се огромни фаворити, ние сметаме дека ова ќе биде интересен натпревар, па затоа решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365 составен од повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 9, а нашиот избор е:

  • 1/1
  • ГГ
  • Повеќе од 10.5 корнери на натпреварот

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*