Тикет на денот (недела, 21.07.2019)

тикет на денот

Веќе овој викенд понудата е далеку подобра за разлика од изминатите неколку викенди, па изборот за натпревари за тикет на денот е се поголем и поголем.

Теплице – Славија Прага – 2/2 @ 2.10 во 1xBet

Теплице оваа сезона ја започна со реми против Прибрам. Иако беа подобри на тој натпревар, сепак не успеаа да постигнат победнички гол, но како и да е веруваме дека се задоволни со бод. Славија Прага победи минимално против Злин иако беа огромни фаворити. Овде очекуваме доминација на гостите, па затоа типуваме 2/2. Коефициентот за тоа во 1xBet изнесува 2.10.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Динамо Букурешт – Крајова – ГГ @ 1.90 во Bet365

Динамо Букурешт во првото коло беше декласиран од тимот на Констанца и претрпе пораз од неверојатни 5-0. Тоа беше голем шок за овој тим, па сега ќе се обидат да го поправат впечатокот. Крајова одлично започна и победи со 3-2 во првото коло против Академика, па се надеваме дека ќе сакаат да ја продолжат победничката серија. Овде очекуваме по еден гол на двете страни, а тоа може да го изиграте во Bet365 со коефициент од 1.90.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 3.99

Be the first to comment

Leave a Reply