Тикет на денот (четврток, 18.07.2019)

тикет на денот

Реванш натпреварите од првото коло на ЛЕ ќе бидат избор на сите кладилничари. Коефициентите не се кој знае какви, но за добар тикет секога има доволно натпревари.

Зрињски – Академија Пандев – Т12+ @ 1.74 во 1xBet

Тимот од Мостар беше убедлив во првиот натпревар изигран на нашиот стадион во Скопје. Македонскиот лигаш, кој е во сопственост на Горан Пандев нема што да бара после 3-0 резултатот од првиот натпревар. За второто коло ќе им треба повеќе сила, па сега нема што да се оптеретуваат. Очекуваме домаќините да постигнат два гола, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.74.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Краковија – Стреда – 1 @ 2.04 во Bet365

Во првиот натпревар изигран во Словачка резултатот беше 1-1, затоа овај реванш ќе биде еден од најинтересните во првото коло. Во првиот натпревар имаше многу обиди од двете страни, но се постигна само по еден гол. Сметаме дека полската лига е појака од словачката и тоа е главна причина за нашиот предлог тип. Ние очекуваме победа за домаќинот со коефициент од 2.04 во Bet365.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ВО Bet365: 3.55

Be the first to comment

Leave a Reply