ТИП НА ДЕНОТ: (16.07.2019,20:30) ТИТОГРАД – ЦСКА СОФИЈА

MИРЕН РЕВАНШ НАТПРЕВАР

Меѓународен, Лига Европа, 16.07.2019: Титоград – ЦСКА Софија  ТИП 0-2

Резултат: 0-0

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Титоград и ЦСКА Софија од рамките на квалификациите за Лига Европа. Титоград во првиот натпревар беше комплетно декласиран бидејќи успеа да прими три гола и практично тука го заврши натпреварувањето. ЦСКА Софија има големи амбиции кога станува збор за Лига Европа, а тоа го докажа и во првиот натпревар. Во овој дуел не очекуваме многу притисок, па типуваме мал број голови. Наш предлог е 0-2 гола, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 2.04.

УСПЕШНОСТ ЈУЛИ: 10/15

 

ТИТОГРАД – ЦСКА СОФИЈА 0-2 
Регистрирај се за БОНУС во 1xBet ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*