Тикет на денот (сабота, 06.07.2019)

тикет на денот

Денешната сабота има нешто подобра понуад за разлика од изминатите неколку, па не се соочивме со проблем при составување на тикетот на денот. За денес решивме да ви претставиме супер дабл со одлична квота.

Аргентина – Чиле – 1 @ 1.80 во 1xBet

Аргентинците ги видовме во многу лошо издание оваа година на Копа Америка, но сепак тие успеаа да стигнат до нокаут фазата, односно до ½ финалето каде што беа елиминирани од Бразил. Сега силата ќе ја мерат со Чиле за третото место во ова натпреварување. Чиле од друга страна изигра доста добро, па сосема заслужено се најде во ½ финалето каде што не успеа да го надигра Перу и да се бори за титулата. Овде очекуваме победа за Аргентина, а коефициентот за тоа во 1xBet изнесува 1.80.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Египет – Јужна Африка – 3+ @ 2.70 во Bet365

Египет е еден од главните фаворити за освојување на титула во афричкиот Куп на нации. Тие се покажаа одлично досега и имаат навистина импресивни резултати наназад. Од друга страна Јужна Африка претрпе два порази во групната фаза, но сепак им се „наредија коцките“ за да стигнат до нокаут фазата на ова натпреварување. Можеби премногу опстимистички, но ние очекуваме најмалку 3 гола на овој натпревар. Коефициентот за тоа во Bet365 изнесува 2.70.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.86

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*