Тикет на денот (сабота, 22.06.2019)

тикет на денот

Вистинските кладилничари не признаваат вакви саботи, кога понудата е слаба и одвај може да се состави тикет. Како и да е ние ви претставуваме супер дабл …

Динамо Минск – Жодино – 1 @ 2.12 во 1xBet

И двете екипи имаа солиден почеток во домашното првенство кое оваа година треба да бдие неизвесно. БАТЕ повеќе не е толку доминантен, па после 11 изиграни кола на врвот на табелата се наоѓа екипата на Брест. Тимот од главниот град веќе со години се обидува да го запре БАТЕ Борисов, а ни изгледа дека оваа година може да го оствари тоа. Жодино е на шестото место и имаат само два бода помалку од Динамо, но ни изгледа дека домаќините ќе доминираат. Коефициентот за победа на Динамо Минск изнесува 2.12 во 1xBet.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Стромсгодсет – Молде – 3+ @ 1.61 во Bet365

Лидерот на табелата во ова коло заминување на гостување кај Стромсгодсет, тим кој потполно не разочара во досегашниот тек на првенството. Домаќинот се наоѓа дури на претпоследното место со само 9 бода, а имаат и два натпревари повеќе од последниот Стабаек. Молде ја има лидерската позиција, но има и два натпревари повеќе со три бода предност. Овде не сме сигурни во двојката, иако гостите се фаворити, па затоа решивме да типуваме 3+. Коефициентот за тоа во Bet365 изнесува 1.61.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 3.41

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*