Тикет на денот (петок, 21.06.2019)

тикет на денот

Да не се натпреварите од Европското првенство за млади, тешко дека ќе го составевме овој тикет.

Англија У21 – Романија У21 – ГГ3+ @ 2.25 во 1xBet

Додека Англичаните влегуваат со 0 бодови во второто коло, Романците убедливо ја победија Хрватска и можат да бидат спокојни пред овој натпревар. Евентуалниот триумф би ги доведил на чекор од пласман во ½ финале, а тоа никој не го претпоставуваше. Англичаните во првото коло во последните минути претрпеа пораз од Франција. Сепак, тие сега ќе сакаат да се оправдаат за тој кикс и да земат три бода. Очекуваме голема борба, па затоа типуваме ГГ3+ во 1xBet со коефициент од 2.25.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Франција У21 – Хрватска У21 – 1/1 @ 2.10 во Bet365

Со неверојатен сплет на околности, Франција запиша победа во првото коло против Англија. До 80-та минута, Гордиот Албион водеше со 1:0 и покрај тоа што имаше играч помалку. Французите промашија два пенали пред тоа и уште куп други шанси. Хрватите беа декласирани во првото коло од Романија, па кога таму не успеаа да победат, овде немаат никакви шанси. Очекуваме 1/1 со квота 2.10 во Bet365.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.72

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*