ТИП НА ДЕНОТ: (07.06.2019,20:45) ДАНСКА – ИРСКА

ДАНСКА ЗА ПОДОБРУВАЊЕ НА УЧИНОКОТ

Еуро, Квалификации, 07.06.2019: Данска – Ирска ТИП 1

Резултат: 1-1

За денешен тип на денот го избравме натпреварот од рамките на квалификациите за Европското првенство помеѓу Данска и Ирска. Данците досега изиграа само еден натпревар и ремизираа против селекцијата на Швајцарија. Ирска од друга страна ја има првата позиција, но има и еден натпревар повеќе. Време е Данска да го подобри својот учинок, па очекуваме нивна доминација. Наш предлог е победа за домаќините, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.60.

УСПЕШНОСТ ЈУНИ: 4/6

 

ДАНСКА – ИРСКА 1
Регистрирај се за БОНУС во 1xBet ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*