Специјал тикет за финалниот натпревар помеѓу Барселона – Валенсија – квота 10

специјал тикет

Денес од 21:00 во рамките на шпанскиот Куп се сретнуваат екипите на Барселона и Валенсија.

Ова е финален натпревар и победникот ќе се скраси со титула, па затоа веруваме во неизвесен и атрактивен дуел.

Барселона веќе ја освои титулата во домашното првенство, додека Валенсија се уште нема освоено трофеј оваа сезона.

Како што кажавме, ни претстои атрактивен дуел, па затоа решивме да ви претставиме тикет во Bet365со помош на Bet Builder составен од повеќе типови само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 10, а нашиот избор е:

  • Х/1
  • Гол-гол
  • Меси да постигне гол

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*