Што се уплаќа денес? (22.05.2019)

што се уплаќа денес

Веќе неколку дена по ред уплатата е точен показател, па веруваме сите кои не следат дека одлично заработија. За денес повторно сингл со одлична квота.

Луцерн – Цирих – 1 @ 1.97

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 2.753 евра. За победа на Луцерн уплатени се 2.482 евра, за реми 121 евро, додека останатите 150 евра се уплатени се за победа на Цирих.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*