Тикет на денот (среда, 08.05.2019)

тикет на денот

За разлика од вчера, денес имаме нешто подобра понуда. Вечер на менито го имаме вториот полуфинален дуел од ЛШ, а на терен ќе излезат и некои пониски лиги.

Ајакс – Тотенхем – ГГ3+ @ 2.10 во William Hill

Резултатот од првиот натпревар во Лондон е таков како што е и не дозволува тактизирање. Гостите доаѓаат со голем минус, а домаќините не планираат да ја ќуваат минималната предност, па затоа ќе мора да се игра напаѓачки. Тотенхем изгуби на гостувањето кај Бормут за викендов, но играше со 9 фудбалери бидејќи исклучени беа Фојт и Сон. Што се однесува за овој натпревар ние сметаме дека ни претстои спекатакл, па типуваме ГГ3+. Коефициентот за тоа во William Hill изнесува 2.10.

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Сараево – Широки Брег – 0-2 @ 1.90 во Bet365

Во првиот натпревар од финалето на босанскиот Куп се сретнуваат две од трите најдобри екипи во земјата. На „Кошево“ овој пат доаѓа Широки Брег, третопласираната екипа во шампионатот која сигурно ќе остане и на тоа место. За да избори пласман во Европа, мора тоа да го направи преку Купот, но домаќините не се ни малку наивни. Овде очекуваме тврд дуел, па затоа предлагаме 0-2 гола со коефициент 1.90 во Bet365.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 3.99

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*