Тикет на денот (недела, 05.05.2019)

тикет на денот

Во рамките на денешниот тикет ќе ви претставиме два натпревари кои имаат голема веројатност за пролаз.

Арсенал – Брајтон – 1/1 @ 2.10 во William Hill

Арсенал навлезе во криза кога најмалку требаше и врза три порази по ред, па на тој начин го доведе во прашање пласманот за ЛШ следната сезоната. Овој пат немаат право на кикс против Брајтон кој веќе обезбеди опстанок. Овде очекуваме доминација на Арсенал. Наш предлог е 1/1, а тоа може да го изиграте во William Hill со коефициент од 2.10.

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Славен Белупо – Осијек – 2 @ 1.95 во Bet365

Тимот на Славен Белупо е се поблиску до опстанок, а генерално тоа е нивната главна цел, па сега можат фановите да бидат комплетно задоволни. Од друга страна, Осијек „брка“ позиција која може да ги одведе во Европа и се многу блиску до тоа. На овој дуел очекуваме победа за гостите, а тоа може да го изиграте во Bet365 со коефициент од 1.95.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 4.10

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*