Тикет на денот (среда, 01.05.2019)

тикет на денот

Денес како најактуелен ни е вториот полуфинален натпревар од ЛШ, како и некој заостанати натпревари од другите лиги.

Барселона – Ливерпул – 1 @ 1.90 во 1xBet

Барселона веќе си ја заврши работата во Ла Лига и тие се новите шампиони на Шпанија, па сега комплетно можат да се насочат на Лигата на шампионите. Овој пат имаат тежок испит, но на Камп Ноу кој и да дојди, Каталонците се фаоворити. Ливерпул се уште се бори за титулата во Премиер Лига, односно игра на два фронта. Предност даваме на Барселона и очекуваме нивна победа. Коефициентот за тоа е 1.90 во 1xBet.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Рен – Монако – 2 @ 2.15 во Bet365

Тимот на Рен е во лоша форма и сето тоа резултираше со пад на табелата, па така тие сега немаат можност да се борат за пласман во европските купови. Монако има доста лоша сезона и сега има одлична прилика за да обезбеди опстанок. Монако е пред императив победа, а коефициентот за тоа во Bet365 изнесува 2.15.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 4.09

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*