Што се уплаќа денес? (26.04.2019)

што се уплаќа денес

Многу често во оваа категорија уплатата ни го покажува конечниот исход на одреден натпревар, па се надеваме дека и денес ќе биде така.

Аугсбург – Леверкузен – 2 @ 1.76

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 19.724 евра. За победа на домаќините уплатени се 4.856 евра, за реми 3.042 евра, додека за победа на Леверкузен се уплатени се 11.826 евра.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*