Специјал тикет за натпреварот Милан – Лацио – коефициент 12

специјал тикет

Денес во рамките на италијанскиот куп се игра вториот натпревар помеѓу Милан и Лацио. Првиот дуел заврши реми без голови, па затоа ова ќе биде еден од поинтересните дуели на денешната понуда.

Милан како да навлезе во криза во изминативе неколку натпревари, а ништо подобар не е ниту тимот на Лацио.

Како и да е за овој натпревар имаат посебна мотивација, па веруваме дека ни претстои голема борба. По тој повод, ние со помош на Bet Builder од Bet365 составиме специјал тикет со повеќе типови само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 12, а нашиот избор е:

  • Повеќе голови во второ полувреме
  • Гол-гол
  • Милан да се квалификува понатаму
  • Пјонтек да постигне гол

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*