Тикет на денот (недела, 21.04.2019)

тикет на денот

Денеска понудата е нешто послаба од вообичаената недела, но сепак доволно голема за да составиме тикет на денот.

Евертон – Манчестер Јунајтед – 2 @ 2.30 во 1xBet

Евертон има прилична добра сезона. Тие се наоѓаат на 9-та позиција и практично немаат шанси ниту за горе, а ниту за долу. На „Црвените ѓаволи“ им остана уште Премиер Лига и сакале или не мора да се борат до крајот за пласман во ЛШ. Конкуренцијата е голема, но друг избор немаат. Типуваме победа за гостите, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 2.30.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Виљареал – Леганес – 1 @ 1.80 во Bet365

Да бидеме искрени ама од Виљареал никој не очекуваше ваква сезона. Според моменталнта ситуација нив им претстои голема борба за опстанок, бидејќи имаат само +2 бода од екипата која следната сезона ќе игра во Сегунда. Леганес по стариот добар обичај се наоѓа на средината на табелата и може да игра порелаксирано бидејќи нема загорзен опстанок. Наш предлог е победа за домаќините, а тоа може да го изиграте во Bet365 со коефициент од 1.80.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 4.14

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*